Müge Lübiç?Müge Lübiç Kimdir?

   1993, İzmir doğumluyum. Eğitimim sebebiyle Ankara'ya geldim ve 3 yıldır buradayım. Bu kadar büyük mevsim değişikliklerine alışkın değilim! Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İşletme Bölümü öğrencisiyim, ve hayır, yata yata bitmiyor. Özellikle Kozmetik sektöründe Pazarlama, Müşteri İlişkileri, Kurumsal İletişim gibi konularda kafayı bozmuş olabilirim. Hayat beni mezuniyetten sonra nereye sürükleyecek hiç fikrim yok. Ama bir işte "işim olsun" diye değil mutlu olduğum şeyi yapmak ve yaptığım şey dolayısıyla da başkalarını mutlu etmek için bulunmak istiyorum. ^_^ 

Peki Neden Blog?

   Esasında üniversiteye gelene kadar internette harcadığım zaman ders programımdan dolayı kısıtlı olduğu için blog takip eden birisi değildim. Üniversiteye başladıktan sonra bir şeyler araştırmaya, insanların fikirlerini aktardıkları sanal günlüklerini takip etmeye başladım. Bölüm derslerimden birinde verilen "Kendinize ait bir websitesi oluşturun." ödevi dolayısıyla bu blogu açtım, sanırım hocama sonsuz bir teşekkür borçluyum. İlk zamanlardaki paylaşımlarımda, arşivde bulabilirsiniz, genelde memleketim İzmir'deki bazı yerler veya günlük hayatta kafamda kurguladığım/karşılaştığım bazı şeyler üstüne küçük yazılar yazıyordum. 

E, Kozmetik Blogu Nasıl Oldu?

   Aslında %100 bir kozmetik blogu mu burası emin değilim; insanlarla ortak paydada buluşup bazı değerleri paylaştığım bir portal diyelim - uu, felsefi. Ancak ilgi alanım Kozmetik olduğu için paylaşımların da bu yönde olması kaçınılmaz. Arada yine "lifestyle" bazında da yazılar yazmayı planlıyorum :)

Sonsöz

   Umuyorum ki, blogu izlerken keyif alırsınız. Ben çok severek, gerçekten paylaşmayı istediğim için, bu bloga yazı girişlerinde bulunuyorum. Sizler de fikir ve görüşlerinizle yorumlar kısımlarından destek verirseniz çok mutlu olurum. Blog veya benim yanıtlayabileceğim konular dahilinde bana ulaşmaktan çekinmeyin lütfen :) İletişim kanallarımı blogun sağ sütununda yer alan butonlar aracılığıyla bulabilirsiniz.

Sevgiler,

Müge
  
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...