5 Haziran 2014 Perşembe

Wet'n Wild Trio Palette, I'm Getting Sunburned: "Bir 'güneş yanığı' hiç bu kadar güzel olmamıştı."
Herkese merhaba! :)

Yaz geldi, gerçi şu çılgın yağmurlardan pek bir şey anlamadık ama... Yakında okulların da kapanmasıyla ve güneşin iyice kendini gösterip deniz sularının da ısınmasıyla sahiller dolup taşacak :) Ah, güneş yanıkları ne fenadır değil mi? Ama az sonra 'güneş yanığı"ndan hoşlanacaksınız, çünkü göz kapaklarınız "güneş yanığı"lanacak ve bayılacaksınız: Evet, Wet'n Wild'ın üçlü paleti I'm Getting Sunburned'den bahsediyorum. Detaylar için yazının devamına :)Elimdeki -şimdilik- son üçlü Wet'n Wild paleti bu: I'm Getting Sunburned. Diğer paletlerden biraz daha farklı görünüyor değil mi? Bana gün batarken gökyüzünün aldığı renkleri anımsatıyor. Yazın deniz kıyısına oturup gurup vaktini izlemek.. ÖHM. Konumuza dönelim. Bu paletteki farlar YİNE ve YİNE MAC farlara muadil olarak gösteriliyor. Tabii yapısal veya ton olarak çok küçük farklılıkları var, ama bir göz atmakta fayda var:
Browbone rengi: Lila-pembe arası, sedefli ve minik minik ışıltılar içeren bir far. Ben bu rengi Browbone, yani kaş kemiğinde hayal edemedim doğrusu. Klasiktir: Kaş altına kırık beyaz/kemik rengi/şampanya vs. tonlar uygulanır. Değişik bir çalışma olabilir ama ben gözkapağımda uygulamayı daha çok sevdim doğrusu. Bu far, MAC Swish adlı fara muadil imiş. Crease rengi ise palette sıcak, koyu bir kızıl kahve gibi görünürken uygulandığında acı bir kahve oluyor. Ve yine fotoğrafta görünen farın içindeki minik ışıltılar farı uyguladıktan sonra kayboluyor sanki. Bu farımız da MAC Twinks'e muadil imiş. Eyelid rengi ise, ışıkta biraz fazla patlamış, ilk bakıldığında turuncuya dönük bir altın gibi. Pres pigment gibi duruyor, bolca sim var. Yanık tenlerde harika duracaktır. Paletin adını hakkıyla veren farlardan :) Bu far da MAC Amber Lights'a muadil imiş.


Şimdi swatchlara gelelim, bu harika renkler bazla ve baz olmadan nasıl görünüyor. Kullandığım baz: The Balm'dan Put a Lid On It. (Yakında bir inceleme yazısı yazmayı planlıyorum bu ürünle ilgili detaylı olarak.)


Yine bazla birlikte ve baz olmadan renk yoğunluğu farklılık gösteriyor. Ancak tek başlarına da gayet iyi görünüyorlar. Her zaman söylediğim/diğer kozmetik blogu yazan çoğu blogger arkadaşımın söylediği gibi baz kullanmak hem farın ömrünü uzatıyor(=kalıcılığını artırıyor) hem de renk daha yoğun oluyor.

Bu palet de, diğer üçlü paletler gibi, 14,90 TL. Bence böyle güzel renklerde 3 far 15 TL'ye çok iyi! Eğer siz de yazın şöyle iddialı renklerde göz makyajı yapayım, bronz tenimde şu altın-bronz far patlasın diyorsanız kaçırmadan edinmeniz gereken bir üçlü palet. Wet'n Wild standı olan Gratislerden bu ürünü edinmeniz mümkün.

Peki siz bu paleti kullandınız mı? Renkler hakkındaki düşünceniz nasıl? Veya bu yazıdan sonra almaya mı karar verdiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşırsanız çok sevinirim! :) Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, sevgiler,

-Çünkü gevrekboyozçiğdem-

Twitter: @MugeLubicBlog | Instagram: mugelubic

2 yorum:

 1. En alttaki renk çok hoş görünüyorr =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Palette hoş görünmekle kalmıyor, göz kapağında da bir harika <3 Gerçi bu benim altın-bronz takıntımla alakalı da olabilir, emin değilim :P

   Öpüyorum Sedacım :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...