22 Şubat 2014 Cumartesi

Toparlama ve Bir Etkinlik: "Yenilik Yapmaya Hazır Mısın?"

Herkese merhaba! :)

Bu hafta okulum ve ders kayıtlarımla inanılmaz meşguldüm, o yüzden planladığım blog düzenini tutturamadım, çok üzgünüm. Bu yazıda ne yaptım da böyle aksadı her şey diye minicik bahsedip bir etkinlikle devam edeceğim :) O zaman yazının devamında görüşmek dileğiyle!

||

Gathering All Things and an Event: "Ready to Innovate?"

Hello everyone! :)

I know, I didn't post anything during this week, I'm really sorry, but I sweat I had no time to do it since my school just started on Monday and I was really busy arranging my classes etc. So I'm gonna cover everything up and I want to talk about an event in this post. So, let's go to the rest of the post!
Seçmeli ders sorunsalımı çözemedim, çözemiyorum. Çok uzun ve karışık bir mesele cidden, önümüzdeki hafta öyle ya da böyle bir çözüme kavuşacağı için çok da dert etmemeye çalışıyorum. Bunun dışında okula döndüğüm için üyesi olduğum Topluluğun işleri ve toplantılara hazırlıklar biraz zamanımı alıyor, tabii keyifle alıyor o ayrı :)

||

I couldn't solve my elective course problems, and still can't. It's a really long and complicated problem, but I try not to think that much since it's gonna be solved nex week anyway. At the same time, my club's paperworks/presentations and preparations are taking too much time, but I'm lovin' it ^_^

...

Tamam, şimdi sıra geldi etkinliğe! L'Oréal'in global bir pazarlama yarışması var Brandstorm adında, bunun tanıtımını yapmak, ilgilenen öğrencilere süreç hakkında bilgi vermek ve bu yılın case'ini oluşturan marka Kiehl's'i tanıtmak üstüne bir etkinlik gerçekleşti okulumuzda. Gerçi oldukça ilginç bir etkinlik oldu, neyse o detayı pek paylaşmak istemiyorum ^_^ L'Oréal Türkiye'den Yetenek Edinme/Kazanma Müdürü (Türkçeye çevirisi bu şekilde oldu) Hande Hanım ve Kiehl's Ürün Müdürü Çağatay Bey'in katılımıyla gerçekleşen bu etkinlik gerçekten çok faydalı oldu. Hem Ankaralıları da bir sürpriz bekliyor Kiehl's'ten, sabredin hanımlar! ^_^

||

Okay, now it's time for the event! L'Oréal has a global marketing competition named as Brandstorm, and this event was for learning the details for Brandstorm, you know, how to apply, what's the process, etc., getting to know Kiehl's more, in our university. This event started in a pretty strange way, well, I don't wanna talk about it ^_^ The Talent Acquistion Manager and Kiehl's Product Manager of L'Oréal Turkey were with us, and it has been a very informative presentation.

Şimdi gelelim fotoğraflara||Now it's time for the snaps from this event:

Bu etkinlik için L'Oréal Türkiye'ye teşekkür ederiz, sanırım bu yıl Brandstorm için şansımı deneyeceğim ^_^ Siz de bu pazarlama yarışmasında yerinizi almak isterseniz 3 kişilik takımınızı kurup hemen www.brandstorm.loreal.com'a göz atın! :) Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, söz veriyorum düzenimi oturtup devam edeceğim yazılara, kendinize iyi bakın, sevgiler,

-Çünkü gevrekboyozçiğdem-

Twitter: @MugeLubicBlog

||

I'd like to thank L'Oréal Turkey for this event, I guess I'm gonna take my chance for Brandstorm this year. If you'd like to join this global marketing competition, just go and check www.brandstorm.loreal.com. Hope to see you next time, I promise I'm going to fix everything and be here as always, love x.

Twitter: @MugeLubicBlog

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...