6 Şubat 2014 Perşembe

The Balm shadyLady - Luscious Lani: "Yalnız ve güzel." mi?

Herkese merhaba! :)

Bugünün yazısı the Balm markasının çıkartmış olduğu shadyLady serisinin tekli farlarından Luscious Lani'nin incelemesi üstüne olacak. Bakalım the Balm'ın alıştığımız kalitesini bu üründe de görebilecek miyiz? (GÖREMEDİ). Hadi bakalım ne var ne yok :)

||

The Balm shadyLady - Luscious Lani: "Single and gorgeous"?

Hello everyone! :)

Today's post, as you can understand from the header, is about a single eyeshadow, Luscious Lani, from the Balm's shadyLady collection review. Are we going to see the quality that we get used to? (WELL.... NO.) Let's see what it's got :)
The Balm'ın farlarını çok seviyorum: Yoğun pigmentli ve uzun süre kalıcılık sağlayan, bu kaliteyi aynı özellikleri taşıyan pek çok fara göre daha uygun fiyata sunan... Bir indirim zamanı, almak istediğim bir palet olmadığı için sevebileceğim tekli farlara göz atmak istemiştim, bu renk çok ilgimi çekti! Bakalım nasıl bir renkmiş :)

||

I love the Balm's eyeshadows: Highly pigmented and lasts for looong time, at the same time it asks for less money for this quality than the other eyeshadows with the same quality. At a sale time and when I didn't want to buy any palette, I wanted to check the single eyeshadows whether I might find something that I like. And "this one" really captured my attention! Let's see what it is. :)İçinde ışıltılar bulunduran pudra pembesi olduğunu söylememiz mümkün. İlgimi çekmesinin sebebi ise toprak tonları dışında biraz daha aydınlık bir şeyler kullanmak istediğimde aklıma ilk gelen rengin bu olması! Göz kapağımızın iç köşesine ve göz pınarımıza bu renkle aydınlık katmamız çok kolay, malum ışık-gölge oyunlarıyla gözümüzün şeklini değiştirebiliriz! Hem de çok kibar ve doğal bir görünüm kazandırıyor. Ancak...

||

We can easily say that it's a powder pink with some shimmer in it. Why it captured my attention is when I want to use something other than brownish toned eyeshadows, I prefer using exactly this color! When we put this color on our inner corners of our eyes, it's really easy to brighten it up! Also we can change our eyes' shape with this kind of light-shadow tricks easily :) It gives the really chic and natural look. However...


Gün ışığındaki örneklere bakacak olursak şöyle bir durum var: Normalde bir the Balm marka fara parmağınızın ucuyla dokunduğunuz anda hemen rengini verir, hatta çıkartmak için çok uğraşmanız gerekebilir. Ama bu hazırladığım örnekte, baz uygulamış olsam da parmağımla üç kere bastırarak farı alarak uyguladığımda sonuç bu oldu, paketteki rengi elde edemedim. Yine de severek kullanıyorum ama ilk defa the Balm'ın başarısız bir ürünüyle karşılaştım. Elimdeki diğer tekli veya bu serinin paletindeki renkler daha iyi sanırım.

||

There is something like that when we look at the swatches here: Normally, when you just touch gently the Balm's eyeshadows, it really gives you the color and it's impossible to put it off. But in this swatch, even if I applied an eyeshadow primer as a base, I dabbed my finger on this shadow and really applied pressure to get the exact color, but you see the result here. FAIL. I never expected it to be such kind of fail. Meh. The other eyeshadows that I have from the Balm is way much better.

...

Bugünkü yazının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Aranızda bu farı deneyenler var mı? Sizde sonuç ne? Acaba benim ten rengimden kaynaklanan bir rengini vermeme durumu mu var diye düşünüyorum da. Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşırsanız çok sevinirim. :) Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, sevgiler,

-Çünkü gevrekboyozçiğdem-

Twitter: @MugeLubicBlog

||

Now, we are at the end of this post. Have you ever tried this shadow? Any similar result? Because sometimes I think that maybe there is a problem between with my skin tone and this shadow's tone. I would be so happy if you've shared your opinions at the comments section down below! :) Hope to see you next time.

Take care, love x.

Twitter: @MugeLubicBlog

2 yorum:

  1. tekli far yerine paleti almak daha uyguna geliyor sanırım.. bazı açık renklerin pigmentasyonu da pek iyi değil.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tabii, palet almak daha uygun. Ama elimde yeterince palet olduğu için, yüzde elli indirimle bu tekliyi almıştım. Rengi çok güzel ama.. :'(

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...